Opinie o Nas

Jednym z ważniejszych narzędzi przydających się podczas różnych prac remontowych czy budowlanych jest mocna wkrętarka. Dzięki niej, można również na przykład szybko dokonać prostej naprawy, czy złożyć zakupione meble. W zgromadzonym poniżej asortymencie znajdują się rozmaite modele akumulatorowe, w tym wiertarko-wkrętarka w wielu odsłonach i o różnej specyfikacji, więc bez trudu wybiorą Państwo sprzęt dostosowany do swoich potrzeb. Poszczególne urządzenia różnią się mocą, pojemnością akumulatora czy liczbą funkcji, co ułatwia znalezienie dokładnie takiego egzemplarza, jaki sprawdzi się najlepiej w konkretnych zadaniach. Można u nas zamówić zarówno narzędzia idealne do zastosowań domowych, jak i zaawansowane modele, na przykład jeszcze bardziej wszechstronne wkrętarko-wiertarki akumulatorowe, które sprawdzają się nie tylko przy wkręcaniu/wykręcaniu, lecz także np. wykonywaniu otworów.

DeWalt DCD710D2 wkrętarka 10,8V 2x2Ah +kufer DeWalt DCD710D2 wkrętarka 10,8V 2x2Ah +kufer
Producent: DeWALT
Cena: 475,30 zł 485,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DeWalt DCD771C2 Wiertarko-wkrętarka 2x1,5Ah DeWalt DCD771C2 Wiertarko-wkrętarka 2x1,5Ah
Producent: DeWALT
Cena: 577,22 zł 589,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DeWALT DCD790D1 WIERTARKO WKRĘTARKA 18V 1x2Ah DeWALT DCD790D1 WIERTARKO WKRĘTARKA 18V 1x2Ah
Producent: DeWALT
Cena: 616,42 zł 629,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DeWALT DCD790D2 WIERTARKO WKRĘTARKA 18V 2x2Ah DeWALT DCD790D2 WIERTARKO WKRĘTARKA 18V 2x2Ah
Producent: DeWALT
Cena: 763,42 zł 779,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DeWALT DCD790NT WIERTARKO WKRĘTARKA BODY TSTAK DeWALT DCD790NT WIERTARKO WKRĘTARKA BODY TSTAK
Producent: DeWALT
Cena: 400,82 zł 409,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DeWalt DCD795D2 WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAR 18V 2x2Ah DeWalt DCD795D2 WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAR 18V 2x2Ah
Producent: DeWALT
Cena: 812,42 zł 829,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DeWalt DCD796N Wkrętarka udarowa Bezszczotkowa 18V DeWalt DCD796N Wkrętarka udarowa Bezszczotkowa 18V
Producent: DeWALT
Cena: 440,02 zł 449,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
DEWALT DCD991P1 Wiertarko-wkrętarka 18V 1x5Ah DEWALT DCD991P1 Wiertarko-wkrętarka 18V 1x5Ah
Producent: DeWALT
Cena: 1 273,02 zł 1 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Szeroka oferta mocnych wkrętarek

Nie jest przesadą stwierdzenie, że wkrętarka to jedno z najbardziej przydatnych i uniwersalnych elektronarzędzi. Można znaleźć ją praktycznie w każdym gospodarstwie domowym czy warsztacie, ponieważ przy jej użyciu wiele czynności po prostu wykonuje się dużo szybkiej. Narzędzie to jest przydatne np. podczas hobbistycznego majsterkowania, ułatwia skręcenie nowego zestawu mebli czy dokręcenie luźnych mocowań w już zakupionej zabudowie. Mocne modele akumulatorowe są niezbędnym wyposażeniem każdego profesjonalisty, który dzięki niemu może realizować swoje zadania dużo szybciej. Mając na uwadze wielość ich zastosowań i funkcji, przygotowaliśmy ofertę uwzględniającą rozmaite potrzeby klientów. Wszystkie proponowane wkrętarki pochodzą od renomowanych producentów, wyróżniają się wysoką jakością wykonania i nowoczesnymi podzespołami. Dzięki temu są to wyroby niezawodne i trwałe, które posłużą bezawaryjnie przez wiele lat.

Wkrętarka akumulatorowa – wygodne i funkcjonalne elektronarzędzie

Dlaczego warto postawić na profesjonalną wkrętarko-wiertarkę akumulatorową? Odpowiedź jest prosta: ze względu na znakomitą funkcjonalność. Wszystkie czynności związane z wkręcaniem i wykręcaniem śrub czy wkrętów nabierają dzięki niej tempa, a do tego obniżają ilość włożonego w pracę wysiłku. Bardzo istotne jest także to, że mocna wkrętarka akumulatorowa pozwala na korzystanie z niej nawet wtedy, gdy nie ma się dostępu do gniazdka sieciowego. Dzięki temu oszczędzają Państwo czas na przepinaniu czy zwracaniu uwagi na kable i porozkładane przedłużacze. Z kolei rozładowany akumulator można bardzo szybko naładować dzięki wykorzystaniu wydajnej ładowarki.

Wydajność i solidność dostępnych wkrętarko-wiertarek

Operowanie tymi narzędziami ułatwiają ergonomiczne kształty rękojeści, które zostały dodatkowo pokryte specjalnym, antypoślizgowym tworzywem. Dla wygody użytkowania równie duże znaczenie ma lekka, a zarazem wytrzymała konstrukcja, solidna obudowa, dzięki której wewnętrzne mechanizmy są chronione przed różnego rodzaju uszkodzeniami. O komforcie pracy z mocną wkrętarką przesądzają najnowszej generacji akumulatory, które cechując się dużą pojemnością, gwarantują długi czas pracy. Dodatkowo niezależnie od wybranego modelu mogą Państwo liczyć na wysoki poziom kontroli siły dokręcania. Wszystko to za sprawą możliwości zmniejszenia momentu obrotowego, który w efekcie można łatwo dopasować do konkretnych potrzeb. Ponadto niektóre dostępne w sprzedaży wkrętarko-wiertarki akumulatorowe umożliwiają wiercenie w twardszych materiałach, gdyż zostały wyposażone w funkcję udaru. Zapraszamy do składania zamówień - oferujemy wsparcie techniczne przy wyborze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl